tel. 796 181 509 ___ email: biuro@icp.com.pl

.Budowanie świadomości
Twojej marki

Kompleksowa opieka reklamowa
Twojej firmy

Branding to niezwykle szerokie pojęcie, które swoim zakresem obejmuje wiele kompleksowych rozwiązań mających na celu poprawę rozpoznawalności marki. Na identyfikację wizualną składają się nie tylko logo czy logotyp, ale również hasła reklamowe, układ tekstu na stronie WWW, kolorystyka związana z prowadzoną działalnością oraz wszystkie elementy bazujące na graficznych rozwiązaniach (wizytówki, papier firmowy, ulotki, banery reklamowe etc.). 

Nasza Agencja Reklamowa zajmuje się szeroko pojętą identyfikacją wizualną, a więc tworzeniem wysokiej klasy rozwiązań mających na celu wyróżnienie danego podmiotu na tle licznej konkurencji oraz zwiększenie rozpoznawalności firmy na rynku.

Logotypy

Logotypy – Specjalnością naszej Agencji Interaktywnej jest projektowanie niezwykle chwytliwych, a zarazem eleganckich logotypów. Oferowane przez nas rozwiązania bez wątpienia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. To, co wyróżnia nasze projekty to przede wszystkim dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Stworzony przez nas logotyp wpłynie na rozpoznawalność marki, na długi czas zapadnie w pamięci potencjalnego Odbiorcy, pozwoli zindywidualizować prowadzony biznes.

Banery reklamowe

Banery reklamowe – Projektujemy i wykonujemy wysokiej klasy banery reklamowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo starannie wyselekcjonowane rozwiązania z zakresu szeroko pojętej reklamy i marketingu. Tworzone przez Agencję Interaktywną banery wyróżniają się na tle konkurencyjnych niezwykle estetycznym, przyciągającym wzrok designem. Na szczególną uwagę zasługuje dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Atrakcyjnie wizualne banery doskonale nadają się do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Wizytówki

Wizytówki – Z logo firmy bądź wybraną grafiką, dowolnej wielkości oraz o dowolnej gramaturze, w klasycznej wersji kolorystycznej bądź kolorowe, uwzględniające wyłącznie podstawowe dane firmy bądź o większej ilości informacji – nasza Agencja Interaktywna zajmuje się tworzeniem wysokiej klasy wizytówek. Prezentowane przez nas rozwiązania doskonale sprawdzą się w przypadku każdego biznesu – niezależnie od branży, w której działa czy też wielkości. Eleganckie i wygodne w użyciu bez wątpienia przypadną do gustu każdemu, nawet najbardziej wymagającemu Odbiorcy.

Ulotki

Ulotki – Zapoznaj się z naszą ofertę wysokiej jakości ulotek! W ofercie naszej Agencji Interaktywnej znajdziecie Państwo starannie wyselekcjonowane rozwiązania marketingowe, w tym projekt eleganckich, wpadających w oko ulotek. Kolorowe bądź czarno białe, dwustronne lub pojedyncze, standardowe lub uszlachetniane – odpowiednio wykonane ulotki doskonale sprawdzą się na wszelkiego rodzaju evenentach, targach bądź promocjach firmowych. Wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, przełożą się na wzrost zainteresowania daną marką.

Rollupy

Roll-upy to jeden z najpopularniejszych obecnie systemów reklamowych, dedykowanych wszystkim firmom, niezależnie od wielkości czy branży, w której działają. Prosta konstrukcja prezentowanego przez nas rozwiązania sprzyja efektywnym działaniom marketingowym na dużą skalę. Specjalnością naszej Agencji Reklamowej jest tworzenie eleganckich, przyciągających wzrok, czytelnych, a zarazem praktycznych roll-upów, w pełni dostosowanych do potrzeb oraz preferencji Klienta. Mnogość rozwiązań sprawia, że każdy z Państwa znajdzie u nas pożądaną usługę.